Nauka nigdy nie była łatwiejsza

Proponujemy Ci perfekcyjny system nauczania online. To nie tylko wiedza, ale przede wszystkim najnowocześniejszy, najskuteczniejszy, najwygodniejszy i najtańszy sposób jej zdobywania. Teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła!

Slider_wp_urz


Witamy na naszej nowej wersji strony. Teraz jest ona szybsza, lżejsza i bez problemów działała na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. A jeśli szukasz dostępu do e-tematów i e-testów LO (w poprzedniej wersji), kliknij przycisk STARA STRONA w górnym pasku menu.


ucz_onlineNauka online

Możesz się uczyć kiedy chcesz, jak chcesz i w tempie, które Ci najbardziej odpowiada. Do nauki wystarczy komputer, tablet lub smartfon oraz podłączenie do Internetu.

korzystaj_ekspertRzetelna wiedza

Możesz korzystać z najnowocześniejszych materiałów opracowanych przez ekspertów. Z nami przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, matury, a nawet egzaminu A-Level.

wpspolpracujWspółpraca

Masz wątpliwości i pytania – współpracuj z innymi użytkownikami na Forum. Zaliczaj kolejne lekcje, rozwiązuj testy i porównuj wyniki z najlepszymi.


Przykładowe kursy


Co nowego

Nowy film

Robi się nam multimedialny październik. Użytkowników kursów gimnazjalnych zapraszamy do obejrzenia nowego filmu. Tym razem pokazującego… pijawkę kaczą, którą złapaliśmy w starym stawie.‪ Film‬ zamieściliśmy w Kursie VII. Lekcja 4. Dodajmy, że cała lekcja została mocno zmieniona, m.in. pojawiły się nowe grafiki. Pozdrawiamy

 

  • English