Nauka nigdy nie była łatwiejsza

Proponujemy Ci perfekcyjny system nauczania online. To nie tylko wiedza, ale przede wszystkim najnowocześniejszy, najszybszy, najwygodniejszy i najtańszy sposób jej zdobywania. Teraz będziesz mógł… wyrzucić podręcznik!

Slider_wp_urz


Witamy na naszej nowej wersji strony. Teraz jest ona szybsza, lżejsza i bez problemów działała na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. A jeśli szukasz dostępu do e-tematów i e-testów LO (w poprzedniej wersji), kliknij przycisk STARA STRONA w górnym pasku menu.
ucz_onlineNauka online

Możesz się uczyć kiedy chcesz, jak chcesz i w tempie, które Ci najbardziej odpowiada. Do nauki wystarczy komputer, tablet lub smartfon oraz podłączenie do Internetu.

korzystaj_ekspertRzetelna wiedza

Korzystaj z najnowocześniejszych materiałów opracowanych przez ekspertów. Z nami przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, matury, a nawet egzaminu A-Level.

wpspolpracujWspółpraca

Masz wątpliwości i pytania – współpracuj z innymi użytkownikami na Forum. Zaliczaj kolejne lekcje, rozwiązuj testy i porównuj wyniki z najlepszymi.
Przykładowe kursy


Co nowego

dzdwo-film

Zmiany w Kursie VII. Zoologia

Dzisiaj w 4 lekcji kursu Zoologia dla Gimnazjum zamieściliśmy zupełnie nowy film: „Dżdżownica ziemna” (fHD). Teraz będzie można zobaczyć z detalami, w jaki sposób poruszają się skąposzczety. Zapraszamy