Biologia 1. Zakres rozszerzony już w sprzedaży

Grafika wyróżniająca do wpisu Biologia 1. Zakres rozszerzony już w sprzedaży

Czekanie na wyniki rekrutacji do liceum może być bardzo stresogenne, tym bardziej że pogoda zrobiła się iście wakacyjna i każdy z Was najchętniej oddałby się błogiemu lenistwu. Warto jednak poświęcić ten czas na przygotowanie się do nowego roku szkolnego, który – co tu dużo mówić – będzie ogromnym wyzwaniem dla wszystkich absolwentów szkoły podstawowej.

Jeśli zamierzasz uczyć się w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Dostępne jest już najnowocześniejsze narzędzie do nauki biologii na poziomie rozszerzonym, czyli pierwszy w Polsce prawdziwie multimedialny odpowiednik podręcznika biologii dla 1. klasy liceum (w zakresie rozszerzonym). Teraz możesz go po prostu kupić!

Nasza “Biologia 1. Zakres rozszerzony” składa się z trzech kursów wykładowo-ćwiczeniowych i jednego kursu pomocniczego. Kursy są w pełni zgodne z podstawą programową i krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki biologii na najwyższym poziomie. Na początek przedstawiamy ogólnie podstawowe informacje dotyczące kursu wprowadzającego do nauki biologii: Naukowe Podstawy Biologii.

Kurs: Naukowe podstawy biologii został podzielony na 10 lekcji. Łączny czas wykładów to: 10 godzin i 18 minut. Oprócz wykładów, podczas których wyjaśniamy pod podstaw wszystkie zagadnienia, znajdują się w nim także:

  • zadania maturalne CKE (edycja – jesień 2019: posegregowane tematycznie i przypisane do poszczególnych lekcji kursu oraz zestaw zadań tworzący sprawdzian zaliczeniowy)
  • elektroniczny test zaliczeniowy (34 pytania)
  • elektroniczne fiszki (dwa zestawy po 20 i 15 fiszek).

Wykłady prowadzi Waldemar Lewiński. Współautorami są: Jan Prokop, Jacek Balerstet.

I wreszcie ważna informacja: tylko teraz roczny dostęp do całego pakietu Biologia 1. Zakres rozszerzony możesz kupić w atrakcyjnej, promocyjnej cenie, czyli za jedyne 60 zł!

Oszczędź sobie stresu w nowej szkole. Wybierz naukę biologii na najwyższym poziomie… z nami nauka to czysta przyjemność.

Do zobaczenia na wykładach!

Już za kilka dni zamieścimy informacje o kursie: Cytologia.

Podobne wpisy

Komentarze