16 Mgnień Matury

grafika wyróżniająca do kursu 16 Mgnień Matury

Darmowy

Includes lifetime access

Opis kursu

Kurs 16 Mgnień Matury (powtórki do matury) jest strukturalnym, metodycznym treningiem sprawdzającym i rozwijającym umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym. To twój osobisty Cerber – przestrzegaj zasad, wykonuj systematycznie zadania, a dzień matury z biologii nie będzie męczarnią.

Powtórka z biologii w zadaniach maturalnych

Nasz Cerber zawiera:

  • 16 planów działania na każdy tydzień* cyklu przygotowań. Każdy plan zawiera sugestie dotyczące sposobu działania, listę zagadnień do powtórzenia i listę najważniejszych pojęć (terminów) biologicznych.
  • 192 wiązki rozbudowanych zadań maturalnych (370 stron A4 do wydruku) podzielone na 16 tygodni pracy*. Każdy tydzień to porcja 12 zadań (6 par po jednej na dzień pracy) i ok. 60 punktów do zdobycia. Łącznie możesz zdobyć aż 951 punktów maturalnych. Wszystkie zadania dokładnie analizujemy na wideo (23 godz i 57 minut). Połowa zadań jest naszą autorską propozycją, połowa zaś to starannie wyselekcjonowane zadania CKE.
  • 54 zadania maturalne (59 stron A4 do wydruku) podzielone na 2 arkusze próbnej matury. Łącznie możesz zdobyć 120 punktów maturalnych. Do każdego arkusza dołączone są przykładowe odpowiedzi. Arkusz A jest naszą propozycją, arkusz B zawiera wyselekcjonowane zadania CKE.
  • 16 zestawów elektronicznych fiszek na każdy okres cyklu przygotowań (łącznie 605 fiszek).

Obrazowo mówiąc – każda część kursu 16MM to „dawka” zadań/pytań odpowiadająca z dużą nadwyżką jednemu arkuszowi maturalnemu. Zatem w okresie przygotowań rozwiązujesz i poddajesz „wiwisekcji” odpowiednik ponad 25 arkuszy maturalnych! Jak więc widać, nie piszemy bzdur w rodzaju „gwarancja zdanej matury”, ale oferujemy Ci profesjonalną pomoc w przygotowaniach. Zapraszamy!!!

* jeśli zaczynasz trening już na początku III. klasy, realizujesz go w cyklach 2-tygodniowych. Możesz też zacząć później i realizować zadania w szybszym tempie.

 

MATURAOLIMPIADASPRAWDZIAN

Zobacz stronę demo

Kurs jest częścią pakietu: