Chcesz zobaczyć próbki wykładów, które Ci oferujemy?

Możesz je obejrzeć na dwa sposoby:

1 W większości kursów znajdują się lekcje lub ich fragmenty dostępne dla każdego, nawet niezalogowanego gościa. Łatwo je znajdziesz, ponieważ nazwy elementów dostępnych mają niebieski kolor. Zatem wybierz "niebieską nazwę" i kliknij. Najwięcej, bo aż trzy lekcje są dostępne w kursie: Naukowe podstawy biologii (ponad 3 godziny wykładów), dostępna jest także jedna lekcja w kursie: Strunowce (ponad pół godziny wykładu), jedna lekcja kursu: Genetyka (ponad półtorej godziny wykładu), jedna lekcja kursu: Fizjologia zwierząt (ponad godzina wykładu) oraz elementy lekcji kursu: Histologia.

Pamiętaj, że w ustawieniach odtwarzania filmu możesz wybrać opcję 1080p (Full HD).

Zrzut ekranowy - widoczna lista z dostępnymi filmami:

przyklad otwarte lekcje

 

2 Możesz także zobaczyć dziesiątki filmów na naszym kanale YouTube. Znajdziesz tam nie tylko fragmenty wykładów, ale także analiz zadań maturalnych.

Na koniec warto podkreślić, że nasza aktualna oferta to 175 kompletnych lekcji na wideo (ponad tysiąc filmów!), 1200 specjalnie pogrupowanych zadań maturalnych do pobrania, wydrukowania i... rozwiązania (głównie CKE) i 500 elektronicznych pytań testowych. Całość tworzy logiczny system przygotowań.

3 Wprowadziliśmy także możliwość wykupienia za niewielką opłatą 48h dostępu do wybranych kursów. Jest to wariant „ratunkowy”, ale można go również wykorzystać do zapoznania się z naszym systemem „na spokojnie”. Aby sprawdzić, czy dany kurs jest dostępny w wariancie 48h, należy wejść w dany kurs i wybrać zakładkę Cena.

Zatem zapraszamy - przystępna biologia na najwyższym poziomie czeka.

Zobacz więcej na youtube.com