16 Mgnień Matury

Zestawy testów i zadań maturalnych oraz ich analizy.
Matura z biologii to trudny egzamin, ale... z naszym Cerberem dasz radę.
16 Mgnień Matury jest strukturalnym, metodycznym treningiem rozwijającym umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym. To twój osobisty Cerber – przestrzegaj zasad, wykonuj systematycznie zadania, a dzień egzaminu nie będzie męczarnią. Okres przygotowań został podzielony na 16 logicznych części - realizujesz jedną tygodniowo lub w innym tempie, które uznasz za najodpowiedniejsze. W każdej części: rozwiązujesz jeden test multimedialny (ok. 30 pytań - ćwiczenia w ramach strategii szybkościowej) oraz 12 rozbudowanych zadań maturalnych (najlepiej jedną parę dziennie - ćwiczenia w ramach strategii jakościowej). Po rozwiązaniu testu wynik uzyskujesz natychmiast, w przypadku zadań swoje rozwiązania uważnie porównujesz z naszą analizą na wideo.  Uwaga: jeśli zaczynasz trening już na początku III. klasy, realizujesz go w cyklach 2-tygodniowych. W tym wariancie, jeśli zajdzie taka potrzeba, bez problemu znajdziesz też czas na obejrzenie naszych wykładów. Nasz Cerber zawiera:
  1. 485 elektronicznych pytań testowych podzielonych na 16 zestawów (wszystkie testy są już dostępne!). Każdy test to średnio 30 punktów do zdobycia. Łączny czas testów to 9 godzin i 20 minut.
  2. 192 rozbudowane zadania maturalnye (370 stron A4 do wydruku). Połowa zadań to nasze autorskie propozycje, druga połowa zaś to wyselekcjonowane zadania CKE. Łączna "wartość" tych zadań to 951 punktów(!). Średnio każda porcja 12 zadań to 60 punktów do zdobycia.
  3. ponad 24 godziny analiz rozwiązań zadań maturalnych na wideo.
Obrazowo mówiąc - każda część kursu 16MM to "dawka" zadań/pytań odpowiadająca z dużą nadwyżką jednemu arkuszowi maturalnemu. Zatem w okresie przygotowań rozwiązujesz i poddajesz "wiwisekcji" odpowiednik 16 matur! Jak więc widać nie piszemy bzdur w rodzaju "gwarancja zdanej matury", ale oferujemy Ci profesjonalną pomoc w przygotowaniach. Zapraszamy!!!

Zadania autorskie: Teresa Borowska i Jan Prokop. Współpraca - Waldemar Lewiński

Materiały kursu są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osobistego!
Aby uzyskać dostęp, musisz wykupić Teraz Biologia (1 rok), Teraz Biologia (2 lata) albo 16 Mgnień Matury (zadania i testy), lub zalogować się jeśli masz już subskrypcję.
Autor kursu

Teraz Wiedza

Lekcje