16 Mgnień Matury (3L)

Prowadzący: W. Lewiński. Czas analiz: 23 godz i 57 minut. Poziom trudności: II-III.

· 30 stycznia 2020

Kurs 16 Mgnień Matury (powtórki do matury) jest strukturalnym, metodycznym treningiem sprawdzającym i rozwijającym umiejętności potrzebne na egzaminie maturalnym. To twój osobisty Cerber – przestrzegaj zasad, wykonuj systematycznie zadania, a dzień matury z biologii nie będzie męczarnią.

16 Mgnień Matury to powtórka z biologii w zadaniach maturalnych

Nasz Cerber zawiera:

  • 16 planów działania na każdy tydzień* cyklu przygotowań. Każdy plan zawiera sugestie dotyczące sposobu działania, listę zagadnień do powtórzenia i listę najważniejszych pojęć (terminów) biologicznych.
  • 192 wiązki rozbudowanych zadań maturalnych (370 stron A4 do wydruku) podzielone na 16 tygodni pracy*. Każdy tydzień to porcja 12 zadań (6 par po jednej na dzień pracy) i ok. 60 punktów do zdobycia. Łącznie możesz zdobyć aż 951 punktów maturalnych. Wszystkie zadania dokładnie analizujemy na wideo (23 godz i 57 minut). Połowa zadań jest naszą autorską propozycją, połowa zaś to starannie wyselekcjonowane zadania CKE.
  • 6 arkuszy próbnej matury (4 arkusze autorskie oraz 2 arkusze złożone z wyselekcjonowanych zadań maturalnych CKE).

Obrazowo mówiąc – każda część kursu 16MM to „dawka” zadań/pytań odpowiadająca z dużą nadwyżką jednemu arkuszowi maturalnemu. Zatem w okresie przygotowań rozwiązujesz i poddajesz „wiwisekcji” odpowiednik ponad 25 arkuszy maturalnych! Jak więc widać, nie piszemy bzdur w rodzaju „gwarancja zdanej matury”, ale oferujemy Ci profesjonalną pomoc w przygotowaniach. Zapraszamy!!!

* jeśli zaczynasz trening już na początku III. klasy, realizujesz go w cyklach 2-tygodniowych. Możesz też zacząć później i realizować zadania w szybszym tempie.

Kurs jest dostępny również w pakiecie:

Po wykupieniu dostępu znajdziesz tutaj pliki .pdf do kursu. Jeśli w danym kursie są streszczenia (notatki z) lekcji, znajdziesz je w zakładce Materiały w poszczególnych lekcjach.

Zawartość kursu

Rozwiń wszystko
1 z 2
+2403 zapisanych
Zapisz się!

Zawiera

  • 17 Lekcji
  • 133 Zagadnień