Multimedialne wykłady

Najskuteczniejszy sposób przekazywania wiedzy

Wiedza teoretyczna to fundament sukcesu nie tylko na maturze. My zaś jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która konsekwentnie kompleksowo wizualizuje materiał z zakresu biologii rozszerzonej. Zatem na zajęciach naszej multimedialnej Akademii Biologii nie czytasz, ale oglądasz klipy filmowe. Nie są to jednak króciutkie filmiki prezentujące oderwane zagadnienia. W naszej metodzie przechwytujemy ekran doświadczonego wykładowcy komentującego specjalnie przygotowane, multimedialne materiały wykładowe. Pisząc scenariusze lekcji wykorzystujemy własną, najwyższej klasy oprawą graficzną – przygotowaliśmy kilka tysięcy elementów graficznych i multimedialnych (schematów i rysunków 2D, renderów modeli 3D, zdjęć mikroskopowych, filmów i animacji). Do końca 2017 r. powstanie więc logiczna całość, którą będzie można przyswajać w najbardziej naturalny sposób – bez podręcznika!

Biologia na wideo – zrozumienie „na kliknięcie” lub „na tapnięcie”

Wykłady przygotowuje i prowadzi Waldemar Lewiński – nauczyciel legenda, którego uczniowie osiągali sukcesy nie tylko na olimpiadach krajowych, ale nawet na olimpiadzie międzynarodowej. Nasz wykładowca, wraz ze współautorami przez kilka lat pracował nad stworzeniem prostego, ale jednocześnie skutecznego systemu nauki biologii w domu i w każdym innym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu. Tak powstała nasza Multimedialna Akademia Biologii (MAB). Lekcje odbywają się o dowolnej porze, nie obowiązuje na nich strój wizytowy, a nasz wykładowca przedstawia zagadnienia w dość swobodnym stylu. Wszystko to z poszanowaniem wymogów merytorycznych i zastosowaniem oprawy graficznej na najwyższym poziomie. W razie potrzeby każdą część wykładu można po prostu odtworzyć ponownie. W ten sposób – wizualizując biologię i opowiadając o niej w uporządkowanyciekawy sposób – pomagamy naszym użytkownikom w konsekwentnym przebijaniu się przez tajniki biologii.

W naszej metodzie pracy nie chodzi o zapamiętanie wszystkich treści prezentowanych na wykładach. To po prostu zbędne! Ważne jest natomiast zrozumienie licznych i złożonych zjawisk biologicznych. Wszystko dlatego, że matura nie może Cię zaskoczyć ani nowymi zagadnieniami, ani ich złożonością!

Opracowaliśmy już ponad 157 lekcji – 149 godziny materiałów na wideo!!!