Już niedługo nowa wersja strony

Dzień dobry!

Witamy wszystkich dzielnie odpoczywających (niestety aura nie dopisuje). My mamy jeszcze gorzej – przygotowujemy nową stronę i pracujemy nad nowymi wykładami. Przejdźmy zatem do ważnych informacji.

Po pierwsze od 1. do 15. sierpnia będziemy uruchamiać nową wersję strony. Oznacza to, że mogą się pojawić mniejsze lub większe utrudnienia w dostępie do strony. Wszystko jest pod kontrolą, ale możliwe są niedociągnięcia, które będą usuwane do końca sierpnia. Z góry przepraszamy.

Po drugie do 15. sierpnia tempo pojawiania się nowych wykładów spadnie. Przyczyny tego stanu rzeczy są dwie: prace nad nową wersją strony i konieczność choćby krótkiego odpoczynku. Poprzedni rok szkolny zaczynaliśmy z ofertą ok. 80 godzin wideo i kilkuset zadań. Kończyliśmy proponując 150 godzin wideo, ok. 1000 zadań maturalnych i 500 pytań testowych. Oznaczało to, że nas zespół pracował non stop 12 godzin na dobę.

Jesteśmy przekonani, że do końca kwietnia 2018 r. opublikujemy całość wykładów z biologii, dołożymy kolejną porcję zadań i testów oraz (to nowość) zamieścimy definicje ważnych terminów biologicznych (ok. 2000).

Zapraszamy do naszej Multimedialnej Akademii Biologii
Waldemar Lewiński

P.S. Na zdjęciu widzicie mały podgląd części nowej strony

Autor wpisu: Teraz Wiedza

Dodaj komentarz