Nowy rok szkolny 2020/2021

nowy rok szkolny 2020/2021

Aby dokonać postępu, trzeba najpierw zacząć. Mark Twain

Zatem zaczynamy ten przedziwny rok szkolny. Rok pełen wyzwań i niewiadomych.

Jeśli chcesz dobrze nauczyć się biologii, nadrobić zaległości, czy przygotować się do matury, to rozgość się proszę, ponieważ jesteś we właściwym miejscu. W naszych wirtualnych klasach możesz się uczyć biologii w swoim własnym tempie, wtedy kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wytłumaczymy Ci absolutnie wszystko na spokojnie, krok po kroku, od podstaw. Niezależnie od tego, czy jesteś w 4-letnim czy 3-letnim liceum, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Rozwiązanie, które ciągle rozwijamy, aby zapewnić Ci wszystko to, czego potrzebujesz do samodzielnej, ale pełnowymiarowej nauki biologii w szkole średniej.

A jakie są nasze plany na ten rok?

  • przygotowujemy tzw. streszczenia lekcji w postaci plików .pdf do pobrania i wydrukowania. Mogą one służyć jako notatki lub swego rodzaju vademecum z najważniejszymi informacjami z danego zagadnienia. Mogą też stanowić podstawę do własnych notatek. Pierwsze streszczenia lekcji z kursu Cytologia i kursu Rośliny będą dostępne już we wrześniu.
  • kontynuujemy prace nad minitestami. Na taśmę produkcyjną w pierwszej kolejności wejdą zagadnienia z kursu Metabolizm.
  • słuchamy waszych uwag, pytań czy wątpliwości, dlatego analizujemy i modernizujemy nasze wykłady, by były one dla Was jeszcze bardziej zrozumiałe.

Pozdrawiamy wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny. Łatwo nie będzie, ale dacie radę – jak zawsze wykazując się pracowitością, umiejętnością planowania i konsekwencją w działaniu.

Zdjęcie autorstwa olia danilevich z Pexels

Podobne wpisy

Matura z biologii 2017

Materiały Oficyny Multimedialnej TERAZ WIEDZA Artykuł jest próbą wyjaśnienia przyczyn zaskakująco niskiego wyniku średniego egzaminu maturalnego z biologii w 20016 r. i jednocześnie zaproponowania efektywnych…

Wywiad z Janem Prokopem

Wywiad z Janem Prokopem, nauczycielem biologii, współautorem jednych z najlepszych podręczników do tego przedmiotu, autorem wielu zeszytów ćwiczeń, a od kilku lat odpowiedzialnym za oprawę…

Komentarze