Pierwszy kolorowy ebook z kartami pracy już dostępny

Niedawno zapowiedzieliśmy debiut nowej generacji e-booków do nauki biologii w szkole średniej. Dzisiaj oficjalnie informujemy, że w kursie: Fizjologia roślin 4L dostępne są już pliki pdf tworzące e-book: Fizjologia roślin na maxa 4L. To aż 71 stron w kolorze, które zastępują nie tylko obszerny dział oficjalnego podręcznika (opracowanie wszystkich kluczowych zagadnień), ale także zeszyt ćwiczeń (karty pracy doświadczeń).

Wszystkich subskrybentów wersji kursu dla liceum 3-letniego spieszymy zapewnić, że nie zapomnieliśmy o Was. E-book “Fizjologia roślin na maxa 3L” zostanie udostępniony jeszcze przed Świętami. Musimy go dostosować do wymagań podstawy programowej dla 3-letniego liceum. Bądźcie cierpliwi, to już naprawdę ostatnia prosta!

Standardowo wszyscy użytkownicy posiadający aktywny dostęp do kursu (czy w pakiecie, czy pojedynczo) automatycznie otrzymują dostęp do tego e-booka. Plik wstępu znajdziecie w zakładce: Materiały do kursu. Natomiast pliki kolejnych rozdziałów znajdziecie już w zakładce: Materiały do lekcji w poszczególnych lekcjach kursu.

Będziemy wdzięczni za wasze opinie. Pomogą doskonalić nasze e-booki. Jest to tym ważniejsze, że na taśmie produkcyjnej/redakcyjnej znajduje się już zaawansowany e-book “Protisty ma maxa 4L” oraz “Protisty na maxa 3L”.

Przyjemnej nauki 🙂

Podobne wpisy

Komentarze