Próbna matura z biologii 2021 r.

Już za miesiąc, czyli 12 marca 2021 r., będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę z biologii (na poziomie rozszerzonym), rozwiązując nasz autorski arkusz maturalny.

Arkusz matury próbnej będzie dostępny w kursie 16 Mgnień Matury, więc jeśli macie dostęp do tego kursu (w ramach pakietu Teraz Biologia lub jako pojedynczy kurs), to już teraz możecie zaznaczyć sobie tę datę – dokładnie na dwa miesiące przed właściwą maturą. To jak? Będziecie z nami?

Więcej szczegółów dotyczących samego arkusza zamieścimy już wkrótce.

Owocnej nauki!!!

Kurs 16 Mgnień Matury to powtórka do matury z biologii w zadaniach maturalnych. Każda lekcja kursu zawiera plan działania (zagadnienia do powtórzenia oraz listę pojęć, które należy znać i/lub powtórzyć), zadania autorskie i wyselekcjonowane zadania CKE z danego działu (w postaci pliku .pdf do pobrania i wydrukowania) oraz omówienie rozwiązań – odpowiedzi do zadań maturalnych – w postaci filmu wideo. Dodatkowo ostatnia lekcja kursu zawiera nasze autorskie arkusze maturalne z poprzednich lat wraz z odpowiedziami. Struktura kursu pozwala w łatwy sposób podzielić go na sesje/bloki naukowe i dopasować je do indywidualnego harmonogramu powtórek.

Zobacz przykładową lekcję z kursu: lekcja 1. Podstawy biologii

Podobne wpisy

Matura z biologii 2017

Materiały Oficyny Multimedialnej TERAZ WIEDZA Artykuł jest próbą wyjaśnienia przyczyn zaskakująco niskiego wyniku średniego egzaminu maturalnego z biologii w 20016 r. i jednocześnie zaproponowania efektywnych…

Komentarze