Nowy rok szkolny
Nowy rok szkolny

Na naszej platformie z kursami nowy rok szkolny zaczął się już jakiś czas temu. Można by powiedzieć, że stary nigdy się nie skończył, bo wielu z Was uczyło się biologii także w trakcie wakacji. Jednak od kilku dni nasze wirtualne klasy coraz bardziej zapełniają się przyszłymi studentami medycyny, farmacji, stomatologii, weterynarii itp. Bardzo nas to cieszy. To oczywista oczywistość, ale szczególnie w klasie maturalnej czas odgrywa kluczową rolę. Dlatego im szybciej zaczniecie, tym lepiej przygotujecie się do matury z biologii i unikniecie nadmiaru stresu… bo całego, wiadomo, uniknąć się nie da.

Nowy rok szkolny – nowe możliwości!

Dla tych, którzy jeszcze nie są naszymi kursantami, mamy dobre wieści.

  • Jeszcze przez kilka dni nasz flagowy pakiet TerazBiologia jest dostępny w obniżonej cenie. Oferta jest ważna tylko do końca sierpnia.
  • Druga bardzo ważna informacja to tadam….tadam… od dzisiaj można kupić pakiet TerazBiologia na raty. Czyż nie jest to wspaniała wiadomość??? Rozkładając cenę pakietu na kilka rat, możecie otrzymać dostęp do najwyższej jakości materiałów do nauki biologii online w cenie godziny korepetycji miesięcznie. Taniej się nie da nawet u Chińczyków ;). A do 2 września [edit: PROMOCJA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 16 WRZEŚNIA] trwa promocja u naszego operatora płatności – raty 0%. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.
  • Trzecia informacja: wprowadzamy opcję trzyletniej subskrypcji. W ten sposób możecie zapewnić sobie nieprzerwany dostęp do najlepszych materiałów do nauki biologii online na całe liceum. Z tą opcją nie zaskoczy Was już żadna kartkówka, sprawdzian czy zadanie domowe. A po trzech latach z Panem Lewińskim matura z biologii nie będzie stanowiła większego problemu. Co więcej, z tak dobrze opanowaną biologią będzie Wam łatwiej na pierwszym roku studiów!

To jak? Jesteście gotowi na nowy rok szkolny?

Chcesz wziąć udział w olimpiadzie biologicznej? Świetnie! Z naszymi materiałami możesz spokojnie przygotować się do etapu szkolnego i okręgowego.

 

Zostaw komentarz

Back to top
Świąteczna oferta

-10%
na wszystkie kursy

kod: gwiazdka2019
ZOBACZ
close-link