Startujemy!

I nadszedł ten dzień – nasz nowa, całkowicie zmodernizowana strona już działa! Mamy nadzieję, że jej look będzie się Wam podobał, a nowości uczynią naszą propozycję jeszcze bardziej atrakcyjną.

Chociaż dopięcie wszystkich funkcjonalności jeszcze trochę potrwa, można już korzystać z większości zasobów. Możecie więc już teraz oglądać wykłady i pobierać zestawy zadań w postaci plików pdf. Uruchomiliśmy słownik biologiczny i elektroniczne fiszki. Działa już także większość “dużych” testów zaliczeniowych do kursów,. Swoją drogą, testy te przeredagowaliśmy i zresetowaliśmy. Działa już także TABLICA, a nasi użytkownicy mogą teraz zakładać/tworzyć GRUPY (także zamknięte). Jeśli pojawią się angielskie komunikaty i maile (pomału je tłumaczymy), to najmocniej przepraszamy. Niektóre elementy można przetestować dopiero na żywej tkance (sic).

Brakujące elementy merytoryczne (głównie chodzi tu o testy i minitesty) powinny pojawić się w ciągu następnych 3-4 tygodni. Wyjątkiem jest nowy kurs: Klasyfikacja organizmów dla nowego 4-letniego liceum – wykłady opublikujemy pod koniec sierpnia.

Zakładamy, że lipiec i sierpień to czas odpoczynku oraz ładowania akumulatorów przed nowym rokiem szkolnym. Jeśli jednak wejdziecie na naszą stroną i natkniecie się na jakieś problemy, dajcie znać. Będziemy całość cyzelować na bieżąco. Więcej informacji, szczególnie o nowych funkcjonalnościach, ale także o nowych “kawałkach” biologii, podamy już niedługo.
Pozdrawiamy wszystkich naszych użytkowników!

Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Podobne wpisy

Komentarze