Promocja!

299,00  279,00  z VAT za rok

Pakiet kursów Teraz Biologia to kompleksowe rozwiązanie do nauki biologii w szkole średniej (poziom rozszerzony). Obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane w podstawie programowej oraz specjalny kurs: Jak się uczyć i kurs powtórkowy 16 Mgnień Matury (Powtórka w zadaniach maturalnych) – blisko 220 godzin zegarowych lekcji online. Ponadto pakiet zawiera zadania maturalne oraz testy interaktywne.

Opis

Roczny dostęp do pakietu kursów Teraz Biologia to kompleksowe rozwiązanie dla każdego, kto uczy się biologii w szkole średniej. Niezależnie od tego, czy zdajesz maturę z  biologii, chcesz nadrobić zaległości w szkole czy realizujesz obowiązek szkolny w domu, nasz system umożliwi Ci skuteczną i przyjemną naukę biologii. Potrzebujesz tylko połączenia z Internetem i chęci do nauki!

Pakiet Teraz Biologia

Podczas naszych lekcji wyjaśniamy wszystko od podstawowych zagadnień po te najtrudniejsze. Analizujemy, tłumaczymy, wizualizujemy! Wszystko po to, byś nie musiał już zakuwać biologii. Najczęstszy komentarz naszych użytkowników to: „… i w końcu wszystko stało się jasne”.

Nowa matura z biologii stała się wyzwaniem.

Podejmij je z nami już dziś. Zdobądź wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie

  •  obejrzyj blisko 220 godzin wykładów i analiz z biologii. Jako jedyni profesjonalnie tłumaczymy na wideo wszystkie zagadnienienia objęte programem nauczania w liceum ogólnokształcącym, a ponadto wprowadzamy na przystępnym poziomie zagadnienia rozszerzone! (m.in. białka rozprzęgające, acetylację i deacetylację histonów, wpływ dinitrofenolu, cyjanku potasu, metylację DNA, syntezę kwasów tłuszczowych, wszystkie reakcje ważnych procesów biochemicznych, bilanse energetyczne oraz wiele, wiele innych – Ty wybierasz co jest potrzebne, a co nie). Nasze lekcje ilustruje ponad 5 tysięcy autorskich rysunków, mikrofotografii, animacji i filmów!
  •  rozwiąż 1500 zadań maturalnych (wszystkie opublikowane przez CKE i nasze), które przypisaliśmy do poszczególnych lekcji wszystkich kursów (pliki pdf do wydrukowania).
  •  symuluj prawdziwą maturę – rozwiąż 4 arkusze próbnej matury (zadania nasze i częściowo CKE)(pliki pdf do wydrukowania).
  •  ćwicz umiejętność szybkiego rozwiązywania zadań zamkniętych – rozwiąż testy interaktywne, zawierające łącznie prawie 600 podchwytliwych pytań.
  • na finiszu ćwicz umiejętność rozwiązywania trudnych i złożonych zadań maturalnych – przygotowaliśmy 96 par rozbudowanych zadań maturalnych przeznaczonych do powtórki przed maturą (pliki pdf do wydrukowania). Swoje rozwiązania porównasz z naszymi analizami na wideo (ponad 22 godziny!) – kurs 16 Mgnień Matury.

Oszczędź czas i pieniądze. Wykup subskrypcję pakietu Teraz Biologia i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych materiałów do nauki biologii online! (w trakcie trwania subskrypcji).

Nie daj się zaskoczyć na maturze! Rozpocznij przygotowania już dziś z pakietem kursów Teraz Biologia

UWAGA! Dokładne poznanie i zrozumienie biologii nie tylko pozwoli Ci uzyskać wysoki wynik na maturze, ale zaoszczędzi Ci sporo stresu w pierwszych latach studiów. To na co jeszcze czekasz? Ucz się biologii z najlepszymi!

Zobacz demo

Dodatkowe informacje

Liczba godzin wykładów

220

Liczba kursów w pakiecie

29

Testy i zadania

2000

Czas trwania subskrypcji

1 rok

Back to top
Close Offcanvas Sidebar