Promocja!
(64 opinie klienta)

Od: 270,00  z VAT za rok

Pakiet kursów Teraz Biologia to kompleksowe rozwiązanie do nauki biologii w 3-letnim liceum (poziom rozszerzony). Obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane w podstawie programowej oraz specjalny kurs: Jak się uczyć i kurs treningowy 16 Mgnień Matury. Łącznie to blisko 226 godzin zegarowych materiałów wideo plus 1700 zadań maturalnych oraz 24 testy interaktywne i 700 elektronicznych fiszek.

(Licencja dla użytkownika indywidualnego | Użytek domowy)

Wyczyść

Opis

Teraz Biologia to pakiet wszystkich kursów Multimedialnej Akademii Biologii. Nasz system jest kompleksowym rozwiązaniem dla każdego, kto uczy się biologii rozszerzonej na poziomie 3-letniego liceum (niezależnie od tego, czy celem jest matura z biologii, nadrobienie zaległości w szkole, czy olimpiada biologiczna itp.). Do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników potrzebujesz dostępu do kursów Multimedialnej Akademii Biologii, połączenia z Internetem i … chęci do nauki!

Pakiet Teraz Biologia

Podczas naszych lekcji wyjaśniamy wszystko od podstawowych zagadnień po te najtrudniejsze. Analizujemy, tłumaczymy, wizualizujemy! Wszystko po to, byś nie musiał już zakuwać biologii. Najczęstszy komentarz naszych użytkowników to: „… i w końcu wszystko stało się jasne”.

Matura z biologii stała się wyzwaniem?

Podejmij je z nami już dziś.

 Zdobądź wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie!

 •  obejrzyj blisko 226 godzin wykładów i analiz z biologii. Jako jedyni profesjonalnie tłumaczymy na wideo wszystkie zagadnienia objęte programem nauczania w liceum ogólnokształcącym, a ponadto wprowadzamy na przystępnym poziomie zagadnienia rozszerzone! (m.in. białka rozprzęgające, acetylację i deacetylację histonów, wpływ dinitrofenolu, cyjanku potasu, metylację DNA, syntezę kwasów tłuszczowych, wszystkie reakcje ważnych procesów biochemicznych, bilanse energetyczne oraz wiele, wiele innych – Ty wybierasz co jest potrzebne, a co nie). Nasze lekcje ilustruje ponad 5 tysięcy autorskich rysunków, mikrofotografii, animacji i filmów!

Pełny zakres materiału zgodny z podstawą programową
Prawie 226 godzin zegarowych wykładów (dostęp 24/7)

 •  rozwiąż 1700 zadań maturalnych (wszystkie opublikowane przez CKE i nasze), które przypisaliśmy do poszczególnych lekcji wszystkich kursów (pliki pdf do wydrukowania).
 •  symuluj prawdziwą maturę – rozwiąż 4 arkusze próbnej matury (zadania nasze i częściowo CKE)(pliki pdf do wydrukowania).

Posegregowane tematycznie zadania CKE
1700 zadań maturalnych CKE wraz z odpowiedziami

 •  ćwicz umiejętność szybkiego rozwiązywania zadań zamkniętych – rozwiąż 24testy interaktywne, zawierające łącznie prawie 700 podchwytliwych pytań.

Rozbudowany test sprawdzający do niemal każdego kursu
Prawie 700 autorskich pytań testowych

 • na finiszu ćwicz umiejętność rozwiązywania trudnych i złożonych zadań maturalnych – przygotowaliśmy 96 par rozbudowanych zadań maturalnych przeznaczonych do powtórki przed maturą (pliki pdf do wydrukowania – to odpowiednik 15 arkuszy maturalnych!). Swoje rozwiązania porównasz z naszymi analizami na wideo (ponad 22 godziny!) – kurs 16 Mgnień Matury.
 • dodatkowo w pakiecie znajdziesz:

Indywidualny kalendarz elektroniczny
Plany pracy do części kursów

Forum i czat dla użytkowników
Elektroniczny słownik biologiczny – ponad 1700 haseł

Oszczędź czas i pieniądze. Wykup subskrypcję pakietu Teraz Biologia i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych materiałów do nauki biologii online!

Nie daj się zaskoczyć na maturze! Rozpocznij przygotowania już dziś w naszej Multimedialnej Akademii Biologii!

Dostępne są trzy warianty subskrypcji: roczny, dwuletni i trzyletni.

UWAGA! Dokładne poznanie i zrozumienie biologii nie tylko pozwoli Ci uzyskać wysoki wynik na maturze, ale zaoszczędzi Ci sporo stresu w pierwszych latach studiów. To na co jeszcze czekasz? Ucz się biologii z najlepszymi!

Zobacz stronę demo

Dodatkowe informacje

Liczba godzin wykładów

226

Liczba kursów w pakiecie

29

Testy i zadania

2000

Czas trwania subskrypcji

rok, 2 lata, 3 lata

64 opinie dla Pakiet Teraz Biologia

 1. Avatar

  Karolina Kułakowska (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?
 2. Avatar

  Anonimowo (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Kurs lepszy niż niejedne korepetycje, zawsze można odtworzyć lekcje w domu, zatrzymać, słuchać w każdym momencie. Idealna opcja dla osób, które nie chcą chodzić na korepetycje albo są typowymi wzrokowcami i potrzebują kilka razy coś zobaczyć, żeby to utrwalić. Część metytoryczna po prostu nie do skomentowania, wiedza prowadzącego ogromna. Bardzo polecam.

  3 z 3 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 3. Avatar

  Ryszard (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  To moja córka powinna napisać ten komentarz, a nie ja – jej tato. Ale ona prawdopodobnie napisałaby coś w rodzaju „fajne”. A na pewno nie przyznałaby się przed samą sobą, że dzięki kursom „Teraz wiedza” odzyskała chęć do nauki biologii! A sytuacja robiła się już dramatyczna – Julka wybrała na maturę biologię, bo ją lubi (to po pierwsze), dobrze sobie z nią radziła w gimnazjum i w pierwszej klasie liceum (to po drugie), no i po trzecie – zaplanowała sobie (wstępnie) w związku z biologią przyszłość. Tymczasem na poziomie rozszerzonym przyszedł kryzys. Może nie od samego początku, ale w trzeciej klasie przyszło zniechęcenie. Przygniotła ją ilość wiedzy do przyswojenia w krótkim czasie i monotonia nauki w szkole (bez chwili na wytchnienie i na inne spojrzenie na biologię niż to, że trzeba zdać egzamin). Tak samo słabo wyglądała nauka w domu z podręcznika, który (oględnie mówiąc) nie jest na medal. Brakowało spojrzenia na biologię od jaśniejszej strony. Od takiej, że jest ciekawa, zagadkowa, wciągająca i właśnie fajna (jak by powiedziała moja córka), tak, jak to było na początku nauki.
  I to wszystko wróciło dzięki tym kursom. Dosłownie od pierwszego użycia. „Teraz wiedza” – brawo! Dziękuję i za pomysł, i za wykonanie. Nauka właśnie taka powinna być – wciągająca. Julka chętnie się uczy, powtarza, filmy ogląda tak, jak te wideoblogi z ciekawostkami (moda, muzyka, gadżety itd). Dzięki tym wideoblogom bardzo dobrze nauczyła się angielskiego. Dzięki kursom „Teraz wiedza” znowu chętnie uczy się biologii – i jestem spokojny o jej przygotowanie i o wynik na maturze. Dzięki!

  6 z 7 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 4. Avatar

  Kamila K. (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Najlepiej przygotowany kurs biologi 🙂

  4 z 4 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 5. Avatar

  Agnieszka (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  1 z 2 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 6. Avatar

  Sandra P. (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  1 z 2 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 7. Avatar

  Anonimowo (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Bardzo polecam wszystkim, a zwłaszcza osobom, które biologii uczą się samemu. Już nie boję się o swoje przygotowanie do matury! I nie muszę wydawać fortuny na korki, by dokładnie zrozumieć każdy temat. Wielkim plusem są też przygotowane zadania do każdego tematu – prosto z arkuszy CKE, dzięki czemu oswajamy się z maturalnym typem zadań od samego początku. Wszystko w kursie zostało dopięte na ostatni guzik i lepiej się nie dało 😉

  1 z 1 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 8. Avatar

  Ewa J. (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?
 9. Avatar

  Natalia (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Wszystkie tematy wyjaśnione są w w zrozumiały a zarazem prosty sposób, to doskonały wybór do przygotowań maturalnych.

  2 z 2 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 10. Avatar

  Anonimowo (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Back to top
{{{ data.variation.availability_html }}}