(88 opinii klienta)

Od: 300,00  z VAT za rok

Pakiet kursów Teraz Biologia to kompleksowe rozwiązanie do nauki biologii w 3-letnim liceum (poziom rozszerzony). Obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane w podstawie programowej oraz specjalne kursy: Jak się uczyć i kurs treningowy 16 Mgnień Matury. Łącznie to blisko 226 godzin zegarowych materiałów wideo plus 1800 zadań maturalnych oraz 24 testy interaktywne i 700 elektronicznych fiszek.

(Licencja dla użytkownika indywidualnego | Użytek domowy)

 

Wyczyść

Opis

Teraz Biologia to pakiet wszystkich 29 kursów nowej Multimedialnej Biologii Lewińskiego. Nasz system jest kompleksowym rozwiązaniem dla każdego, kto uczy się biologii rozszerzonej w 3-letnim liceum lub 4-letnim technikum (niezależnie od tego, czy celem jest matura z biologii, nadrobienie zaległości w szkole, czy olimpiada biologiczna). Do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników potrzebujesz tylko dostępu do kursów, połączenia z Internetem i … chęci do nauki!

Pakiet Teraz Biologia

Podczas naszych lekcji przedstawiamy i wyjaśniamy wszystko od podstawowych zagadnień po te najtrudniejsze. Chodzi o to, byś nie musiał już zakuwać licealnej biologii. Najczęstszy komentarz naszych użytkowników to: „… i w końcu wszystko stało się jasne”.

Matura z biologii jest zbyt trudnym wyzwaniem?

Podejmij je z nami już dziś.

 Zdobądź wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie!

 •  możesz wykorzystać blisko 226 godzin wykładów i analiz z biologii dostępnych 24/7. Jako jedyni na przystępnym poziomie omawiamy w nich także zagadnienia najtrudniejsze (m.in. białka rozprzęgające, acetylację i deacetylację histonów, wpływ dinitrofenolu, cyjanku potasu, metylację DNA czyli takie, które pojawiły się na maturze). Nasze lekcje ilustruje niemal 6 tysięcy autorskich rysunków, mikrofotografii, animacji i filmów! Z pakietem „Teraz Biologia” możesz zacząć naukę już w pierwszej klasie. A jeśli jesteś w trzeciej i masz mniej czasu? Możesz na przykład pominąć wprowadzenia do lekcji, część przeglądów systematycznych lub analizy rozwiązań zadań, a wykłady odtwarzać z nieco większą prędkością (np. 1,25x). Praktycznie niczego nie stracisz, a czas oglądania merytorycznej całości „zredukujesz” do ok. 130 godzin. Zatem – my dajemy Ci wszystko, Ty po prostu usiądź wygodnie, wybierz co jest Ci potrzebne i zdecyduj jak szybko będziesz się uczyć.

Pełny zakres materiału zgodny z podstawą programową

 •  rozwiąż prawie 1800 zadań maturalnych (wszystkie opublikowane przez CKE i nasze), które przypisaliśmy do poszczególnych lekcji wszystkich kursów (pliki pdf do wydrukowania – zadania i klucze odpowiedzi). Tutaj także Ty decydujesz jakie zadania rozwiążesz.
 •  symuluj prawdziwą maturę – rozwiąż 5 arkuszy próbnej matury (zadania nasze i częściowo CKE)(pliki pdf do wydrukowania).

Posegregowane tematycznie zadania CKE

 •  ćwicz umiejętność szybkiego rozwiązywania zadań zamkniętych – rozwiąż 24 interaktywne testy, zawierające łącznie ponad 700 podchwytliwych pytań.

Rozbudowany test sprawdzający do niemal każdego kursu

 • ćwicz umiejętność rozwiązywania trudnych i złożonych zadań maturalnych – przygotowaliśmy 96 par rozbudowanych zadań maturalnych (pliki pdf do wydrukowania). Jest to doskonały materiał treningowy będący odpowiednikiem 15 pełnych arkuszy maturalnych! . Swoje rozwiązania porównasz z naszymi analizami na wideo (ponad 22 godziny!). Znajdziesz je w kursie 16 Mgnień Matury.
 • dodatkowo w pakiecie znajdziesz:

Indywidualny kalendarz elektroniczny

Elektroniczny słownik biologiczny – prawie 1800 haseł

Oszczędź czas i pieniądze. Wykup subskrypcję pakietu Teraz Biologia i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych materiałów do nauki biologii online!

Nie daj się zaskoczyć na maturze! Rozpocznij przygotowania już dziś w naszej Multimedialnej Akademii Biologii!

Nasz system jest elastyczny – dostępne są trzy warianty subskrypcji: roczny, dwuletni i trzyletni.

UWAGA! Dokładne poznanie i zrozumienie biologii nie tylko pozwoli Ci uzyskać wysoki wynik na maturze, ale zaoszczędzi Ci sporo stresu w pierwszych latach studiów. To na co jeszcze czekasz? Ucz się biologii z najlepszymi!

Zobacz stronę demo

Dodatkowe informacje

Liczba godzin wykładów

226

Liczba kursów w pakiecie

29

Testy i zadania

2000

Czas trwania subskrypcji

rok, 2 lata, 3 lata

88 opinii dla Pakiet Teraz Biologia

 1. Avatar

  Anonimowo (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  2 z 4 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 2. Avatar

  Barbara (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  1 z 1 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 3. Avatar

  Anonimowo (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?
 4. Avatar

  Klaudia Szymczyk (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Polecam

  1 z 1 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 5. Avatar

  KAMILA RYŃ (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Czy ta ocena była pomocna dla Ciebie?
 6. Avatar

  Weronika W. (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Początkowo bardzo wahałam się co do zakupu, w końcu cena pakietu nie jest, przynajmniej dla mnie, mała (jednak w porównaniu do regularnych korepetycji jest to niewiele). Kiedy zaczęłam korzystać z kursu byłam (i jestem) zachwycona. Pan prowadzący ma OGROMNĄ wiedzę, a co najważniejsze, potrafi ją przekazać, zobrazować. Każdy wykład jest przygotowany z ogromną starannością. Nareszcie zaczęłam widzieć i ROZUMIEĆ pewne mechanizmy, procesy. Jeżeli ktoś tak jak ja się zastanawia nad tym czy warto wydać trochę pieniędzy…tak WARTO! Ciężko jest trafić na korepetytora, który w taki sposób przedstawi nam biologię w taki sposób jak została przedstawiona tutaj.

  3 z 3 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 7. Avatar

  Małgorzata (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Objaśnienia bardzo jasne i czytelne, co najważniejsze obrazowo przedstawione, chociaż wymagające dość dużo czasu i dłuższego skupienia uwagi słuchającego, co po pewnym czasie dla ucznia, może być nużące. Godne polecenia.

  2 z 2 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 8. Avatar

  Liliana (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Cudo! Biologia pełna logiki i zrozumienia. Polecam gorąco

  5 z 5 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
 9. Avatar

  Sebastian A. (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Niestety, nie tylko mi, filmy wykładowe się ciągle zacinają. 10 minut wykładów oglądam w 1 godzinę, przy bardzo dobrym internecie. Mam nadzieję, że to naprawicie.

  0 z 7 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?
  • Avatar

   Daga Lewińska (store manager)

   Najmocniej przepraszamy za utrudnienia. Nasze klipy filmowe są streamingowane z serwerów Vimeo (najwyższej jakości i dużej przepustowości). Prosimy wyczyścić pamięć podręczną cache w przeglądarce, historię przeglądarki. Jeśli to nie pomoże, prosimy o kontakt na adres: techniczne@terazwiedza.pl

 10. Avatar

  Miłosz (zweryfikowany)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  1 z 1 osób twierdzi, że ocena była pomocna. Czy była pomocna dla Ciebie?

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Back to top
{{{ data.variation.availability_html }}}