TerazBiologiaNocą

TerazBiologiaNocą

– odkryj najlepsze wykłady z biologii online

Zapraszamy na wyjątkową noc w terazwiedza.pl

Już 2 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się jedyna taka noc w roku, gdy każdy – bez konieczności logowania się czy rejestracji – będzie mógł obejrzeć nasze wykłady z biologii online.

Nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia? Masz sprawdzian lub po prostu chcesz się przekonać, jak wygląda nauka w naszej Multimedialnej Akademii Biologii? Nie przegap takiej okazji. Na naszej stronie DEMO przez 12 godzin nasze wykłady z biologii będą dostępne za darmo!!!

Zapisz tę datę w kalendarzu! Zaopatrz się w kawę i koc. Będzie się działo… tzn. oglądało!!!

Czas trwania: od godz. 20.00 2 listopada 2018 do 8.00 3 listopada 2018.

Lista dostępnych kursów:

Uwaga: elektroniczny słownik, pliki do pobrania oraz testy online z przyczyn technicznych nie będą dostępne w trakcie akcji promocyjnej! Nie będzie także można przejrzeć zawartości kursów Jak się uczyć oraz 16 Mgnień Matury.

PAKIET KURSÓW TERAZ BIOLOGIA

Pakiet kursów TerazBiologia to blisko 220 godzin wykładów i analiz z biologii rozszerzonej. W kursach tłumaczymy na wideo wszystkie zagadnienia objęte programem nauczania w liceum ogólnokształcącym, a ponadto wprowadzamy na przystępnym poziomie zagadnienia rozszerzone! (m.in. białka rozprzęgające, acetylację i deacetylację histonów, wpływ dinitrofenolu, cyjanku potasu, metylację DNA, syntezę kwasów tłuszczowych, wszystkie reakcje ważnych procesów biochemicznych, bilanse energetyczne oraz wiele, wiele innych). Nasze lekcje ilustruje ponad 5 tysięcy autorskich rysunków, mikrofotografii, animacji i filmów!

Ponadto do kursów dołączyliśmy w sumie ponad 1500 posegregowanych tematycznie zadań maturalnych (wszystkie opublikowane przez CKE i nasze – autorskie) oraz 4 arkusze próbnej matury (głównie naszezadania)(pliki pdf do wydrukowania). Większość kursów zawiera również test zaliczeniowy online – łącznie prawie 600 podchwytliwych pytań.

Zdajesz maturę z biologii? Ten pakiet jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj. Przekonaj się już teraz!

Do końca niedzieli (4.11.2018) do godz. 23.59

mamy promocję na WSZYSTKIE pakiety w ofercie!

Nie przegap takiej okazji!

 

Zostaw komentarz

Back to top
Świąteczna oferta

-10%
na wszystkie kursy

kod: gwiazdka2019
ZOBACZ
close-link