Więcej czasu na naukę

więcej czasu na naukę

Oferta specjalna na specjalny czas!

Ogłaszamy akcję specjalną.

Wszystkie subskrypcje rocznego pakietu Teraz Biologia

zakupione w dniach 12.03.2020 – 14.04.2020

zostaną wydłużone do końca maja 2021 r.!

Drodzy pierwszo- i drugoklasiści – nie zwlekajcie. To wyjątkowa okazja, aby zapewnić sobie nieprzerwany dostęp do najlepszej biologii w sieci niemal przez 15 miesięcy (zamiast 12 miesięcy w przypadku subskrypcji standardowej).

Procedura jest prosta. Wykupujecie dostęp do pakietu Teraz Biologia wariant roczny i … pilnie się uczycie. A my w ciągu max. 48 godzin od momentu aktywacji subskrypcji wydłużymy ją do końca maja 2021 r. Informację o końcu subskrypcji znajdziecie w zakładce Moje konto – Moje subskrypcje.

To jak? Czego nauczycie się dzisiaj?

Pakiet Teraz Biologia to kompleksowe rozwiązanie do nauki biologii w szkole średniej (3-letnie liceum). Niezależnie od tego, ile godzin biologii masz w szkole, z naszymi wykładami opracujesz wszystkie zagadnienia wymagane w podstawie programowej. Aby sprawdzić swoją wiedzę do każdego kursu dodaliśmy elektroniczny test sprawdzający z danego działu oraz zbiór zadań maturalnych w ubiegłych lat oraz naszych autorskich. W ramach pakietu Teraz Biologia dostępny jest wyjątkowy kurs rozwiązywania zadań, gdzie krok po kroku analizujemy 196 rozbudowanych zadań maturalnych z biologii autorstwa naszego zespołu oraz wyselekcjonowanych zadań CKE.

Zobacz, jak to działa.

Wszystkie kursy dostępne na naszej platformie do nauki biologii online dla licealistów.

A może chcesz przetestować swoją wiedzę z biologii? Zobacz nasz darmowy test z biologii online.

Podobne wpisy

Komentarze